Diskuze o Vietnamu

Naváhejte napsat do diskuze co jste na tomto webu nenašli, ptejte se.

Prosím, jsem vám vděčný za jakoukoliv zkušenost. Prosím ne reklamní příspěvky. Pište na info@vietnamista.cz. Pomůžete ostatním cestovatelům.  Ale zamrzí, když někdo chce zkorigovat dlouhý plán cesty,  já na tom pracuji celý večer a pak dotyčný ani nepoděkuje. 

Diskuze

Datum: 22.09.2017

Vložil: Gabriela

Titulek: Vietnam a děti

Zdravím. Chystám se leden, únor na 3 týdny do Vietnamu. Beru s sebou dvě děti - 4 a 9 let. Očkování jsem si tu načetla..zajímalo by mě na co si dát pozor a na kolik vyjde najmout si auto s řidičem na delší cestu třeba na týden. Popřípadě máte li kontakty na podobné služby abych to neřešila až na místě. Díky Gabriela

Datum: 22.09.2017

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Vietnam a děti

To závisí hlavně kde. Nevím zda na jih nebo na sever, s dětmi asi jedete i k vodě. Napiště na info@vietnamista.cz. Pozor v únoru na TET

Datum: 20.09.2017

Vložil: Martina

Titulek: jižní Vietnam

Dobrý den Zdeňku, před rokem jsme byli v severním Vietnamu, moc dobře jste nám poradil a se službami paní Mai jsme také byli spokojeni. V únoru se chystáme na další cestu, tentokrát letíme do Saigonu. Chtěli bychom do Delty a na jižní pobřeží nebo Phu Quoc. Můžete nám prosím ještě doporučit na jihu nějaké krásné místo podobné, jako je okolí Mai Chau? (kopce, pole, plantáže, vesničky...)
A ještě jeden dotaz.. Da Lat a okolí nebo DacLac. Dá se něco takového vidět tam? Spíše než města nás láka příroda. Díky moc za odpověď. Martina

Datum: 21.09.2017

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: jižní Vietnam

ahoj Martino, pošlete mail info@vietnamista.cz odpověď bude asi delší.

Datum: 14.09.2017

Vložil: Martina

Titulek: Jak na víza do Ho Chi Minh

Ahoj,
Čtu tu, že na zvací dopis dostanu vízum jen na 3 vybraná letiště, pokud chci na Ho Chi Minh, tak musím tedy na ambasádu? Je možné využít zahraniční ambasádu nebo jako občan ČR musím do Prahy? Děkuji :)

Datum: 15.09.2017

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: Jak na víza do Ho Chi Minh

Approval letter je pouze na tři letiště včetně HoChiMinh City (Saigonu) Eviza ne většinu letišť a přechodů (ne na všechny) Nikam na ambasádu nemusíte chodit.

Datum: 12.09.2017

Vložil: Jana

Titulek: dotaz

Ahoj Zdenku, mam dotaz, nevis prosim, kde by se daly koupit obrazy nebo keramika? diky moc, Jana

Datum: 12.09.2017

Vložil: Zdeněk

Titulek: Re: dotaz

Spousta krásné a levné keramiky zde http://www.vietnamista.cz/products/a23-bat-trang-keramicka-vesnice/ - Obrazy: řada krámků v Old a blízko Old Town Hanoi. Zvlášť doporučuji vyšívané, dobře transportovatelné do letadla,..

Datum: 13.09.2017

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: dotaz

děkuji moc :)

Datum: 06.09.2017

Vložil: Táňa

Titulek: Dotaz

Dobrý den, ráda bych jela s přáteli do Vietnamu. je nás cca 10. už jsme něco zcestovali, Bali, Borneo, Thajsko, Filipíny..., jsme nenároční, ale vzhledem k věku, přeci jen nejezdíme s batohem. Vždy si cesty organizujeme podle svého( bez cestovky) Je paní Mai schopná zajistit cestu a ubytko pro cca 10 lidí ?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek